PartneřiSpolečnost ALPINA Security Systems byla založena v roce 1978 v Rakousku s jasným cílem stát se jedničkou mezi výrobci bezpečnostních prvků pro silniční provoz, zimní sporty a další velké sportovní události. Dnes patří mezi hlavní zajišťovatele bezpečnosti událostí organizované federacemi jako je FIA (Fédération Internationale de l'Automobile), FIM (Fédération Internationale de Motocyclisme) and FIS (Fédération Internationale de Ski).
Více na www.alpina.at

 


Společnost Maibach byla založena v roce 1946 se zaměřením na obchod se dřevem. V roce 1952 začala s produkcí plastových výrobků a brzy na to se v roce 1958 stala největším výrobcem termoplastů v jižním Něměcku. Společnost se postupně začala více zaměřovat na výrobu bezpečnostních silničních prvků za využití poznatů a zkušeností s výrobou plastů. V dnešní době je společnost Maibach držitelem mnoha patentů a nabízí širokou škálu výrobků pro bezpečnost silničního provozu jako například síťě proti sněhu zabraňující tvorbu sněhových závějí, kontejnery na posypový materiál, přenosné výstražné prahy, zábrany pro obojživelníky a další.
Více na www.maibach.de

 

Společnost MC Velox byla založena v roce 1998. Od začátku se věnuje výhradně prodeji produktů firmy VELOX WERK a jejich montáži. Prvním a nejčetnějším produktem je ztracené bednění pro realizaci rodinných a bytových domů a občanské vybavenosti. V roce 2000 nabídku rozšířili o protihlukové stěny a později o mobilní protihlukové stěny.
Více na www.mcvelox.cz

 


Společnost Snoline byla založena v roce 1955. Již od počátku své působnosti se plně věnovala výrobě a vývoji prvků pro zvýšení bezpečnosti silničního provozu. V současné době se firma věnuje především výrobě a distribuci silničních bezpečnostních systému (tlumiče nárazu, otevírací svodidla, speciální bezpečnostní prvky pro motocyklisty, atd.), výrobě a distribuci dopravního značení a také inteligentním systémům (rychlý přesun betonových svodidel pomocí zařízení QMB, využívaný především v USA). Společnost je vlastněná americkým holdingem Lindsay Corporation.
Více na www.snoline.com

 

Společnost MEISER je rodinná firma, založená v roce 1956 se sídlem ve Schmelz-Limbachu v Německu. Dnes patří mezi přední zpracovatele oceli s vlastními zařízeními na dělení materiálu a válcování zastudena. Společnost MEISER dále provozuje vlastní žárové zinkovny a zařízení na kontinuální zinkování. Ve společnosti MEISER pracuje 3.000 zaměstnanců, z toho 2.000 ve výrobních závodech v Německu. Produkce hlavních výrobních závodů v Sársku a v Sasku je doplňována výrobními závody v Dubaji, Maďarsku, Francii, Belgii, Egyptě, Brazílii, Turecko, Peru a Maroku. Svá četná zastoupení má společnost MEISER téměř po celém světě.
Více na www.meiser.de

 

 

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.