Dočasné svodidlo MiniGuard

Popis svodidla

Jedná se o dočasné (mobilní) svodidlo, které v příčném řezu připomíná tvar New Jersey. Svodidlo je široké 0,500 m a vysoké 0,505 m. Díky speciálnímu tvaru, kdy na okraje plechu lze najet, aniž by se vozidlo dotklo svodidla, je návrhová šířka svodidla 0,200 m (neboli šířka, která se pokládá za šířku svodidla do projektu).

Technické parametry

  • Výška svodidla: 505 mm
  • Šířka svodidla: 200 mm

Využití a montáž svodidla

Svodidlo se volně klade na zpevněný podklad, většinou na vozovku. Délka jednoho montážního dílu je 1,50 m, hmotnost 60 kg a díly se k sobě spojují ocelovými kolíky. Na koncích se kotví jedním šroubem do podloží. Začátek a konec svodidla má výškový náběh. Montáž je rychlá. Jedna pracovní skupina (3-4 osoby) je schopna instalovat až 2000 m svodidla za den.

Podrobný popis svodidla

Popis svodidla naleznete v montážním manuálu a výkresech ke stažení nahoře v pravé části této stránky, sekce "Výkresy".

Údržba svodidla

Dočasné svodidlo MiniGuard nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Pro dodávku, skladování, osazování, odsouhlasení, převzetí, opravy a údržbu svodidla platí TKP kapitola 11, "Svodidla, zábradlí a tlumiče nárazu" a dále v souladu s TP 203 a TP 139.

 

Pro zaslaní rychlého dotazu nebo zobrazení kontaktních údajů
klikněte na následující tlačítko

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.