Tlumiče nárazu TAU TUBE Parallel

Popis výrobku

Tlumiče nárazu jsou kategorií dopravního zařízení, která slouží v nebezpečných místech, dopravních stínech na odbočeních, k ochraně portálů návěstí a dalších překážek jako preventivní záchytný systém vozidel s účinností ochrany lidského zdraví a majetku. Všechny tlumiče TAU TUBE Parallel jsou vodicí, tzv. redirektivní.

Tlumiče TAU Tube 50P - 110P tvoří skupinu příbuzných tlumičů nárazu, skládají se tedy ze stejných dílů a liší se v celkové délce. Jedná se o ocelové paralelní vodící tlumiče nárazu. Konstrukce je tvořena z jednotlivých modulů, které se do sebe při nárazu postupně zasouvají. Rozměry jednotlivých typů tlumičů:

  • výška 0,82 m (u všech typů stejná),
  • šířka 0,85 m (u všech typů stejná),
  • délka 2,7 m (50P), 4,64 m (80P), 5,6 m (100P) a 6,6 m (110P).

Výkresy tlumičů nárazu TAU TUBE Parallel a montážní manuál jsou ke stažení v pravé části této stránky.

Technické parametry

  • Úroveň zadržení 50, 80, 100 a 110 km/h
  • Délka 2,7 m / 4,64 m / 5,6 m / 6,6 m

Využití tlumičů nárazu TAU TUBE

Tlumiče nárazu TAU TUBE Parallel dodáváme ve tvaru rovnoběžném. Tlumiče TAU TUBE Parallel mají ucelenou nabídku rychlostních kategorií pro města a vesnice, městské okruhy, komunikace, rychlostní komunikace a dálnice, tj. od úrovně zadržení pro rychlost do 70 km/h včetně až po rychlost 130 km/h včetně. Konkrétně se jedná o TAU TUBE 50P - úroveň zadržení 50 (pro rychlost do 70 km/h včetně), TAU TUBE 80P - úroveň zadržení 80 (pro rychlost do 90 km/h včetně), TAU TUBE 100P - úroveň zadržení 100 (pro rychlost do 110 km/h včetně) a TAU TUBE 110P - úroveň zadržení 110 ( pro rychlost nad 110 km/h). Použití na pozemních komunikacích se řídí dle TP 158.

Instalace

Postup montáže tlumičů nárazu TAU TUBE Parallel naleznete ke stažení nahoře, v pravé části této stránky v sekci "Instalace".

Údržba

Pro dodávku, skladování, osazování, odsouhlasení, převzetí, opravy a údržbu svodidla platí TKP - kapitola 11, "Svodidla, zábradlí a tlumiče nárazu".

Výrobce

 

 

Reference k tomuto produktu

Zobrazit ostatní reference >

Tlumiče nárazu TAU TUBE 100P, Brno

  • Tlumiče nárazu TAU TUBE Parallel
  • Červen 2015
  • D1

Pro zaslaní rychlého dotazu nebo zobrazení kontaktních údajů
klikněte na následující tlačítko

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.