Mobilní zábrany pro obojživelníky

Popis zábran

Systém se skládá z odolné fólie, žárově zinkovaných sloupků s klipem pro uchycení fólie (osová vzdálenost sloupků je 1,75 m) a svorek. Pro uchycení zábrany k plotu dodáváme mosazná poutka. Výška zábran je 0,50 m.

Technické parametry

  • Výška zábrany 0,50 m
  • Osová vzdálenost sloupků 1,75 m

Robustní typ

Mobilní robustní zábrany jsou vyrobeny z pevné neprůhledné fólie (polyester), odolné proti fyzickému poškození a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Jejich odolnost proti UV-záření garantuje extrémně dlouhou životnost. Spolu s fólií dodáváme speciální pozinkované svorky, při jejímž použití nemusí být fólie zapuštěna do země . Mobilní zábrany mají ve vrchní části sklon 45°, který znemožňuje obojživelníkům přelezení či přešplhání.

Pro připevnění robustních zábran k již existujícímu plotu nabízíme mosazná poutka, které se připevňují 25 cm od sebe. Tím se zajistí spojení fólie s plotem.

Lehký typ

Fólie lehkého typu mobilní zábrany je vyrobena z polyesteru a polypropylenu. Je odolná proti UV-záření a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Mobilní zábrany stejně jako permanentní mají ve vrchní části sklon 45°, který znemožňuje obojživelníkům přelezení či přešplhání. Fólie je dodávána v rolích (1 role = 24,5 m fólie), výška systému je 50 cm a osová vzdálenost fixačních (žárově zinkovaných) sloupků je 1,75 m. Spolu s fólií dodáváme speciální pozinkované svorky, při jejímž použití nemusí být fólie zapuštěna do země.

Pro připevnění zábran k již existujícímu plotu nabízíme mosazná poutka, které se připevňují 25 cm od sebe. Tím se zajistí spojení fólie s plotem.

Výrobce

 

Pro zaslaní rychlého dotazu nebo zobrazení kontaktních údajů
klikněte na následující tlačítko

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.